Разбойник (ex_mr_h8) wrote in ru_anti_antifa,
Разбойник
ex_mr_h8
ru_anti_antifa

Львів. Праві б'ють ліваків

До півсотні правих активістів з камінням і скляними пляшками напали на львівський клуб-кафе «Лялька» у неділю, 18 лютого, близько 20 години перед початком концерту білоруських лівоекстремістських рок-груп.

Це був уже другий приїзд до Львова білоруських груп та шанувальників їхнього мистецтва із клубу BCHC (Brest City Hard Core), який об’єднує білоруських лівацьких рок-музикантів та лівих футбольних фанатів-антифашистів. Підчас першого візиту п’яти білоруських груп на запрошення львівського лівацького гурту «Годо» у листопаді минулого року їхня акція також зазнала нападу з боку десяти львівських скінхедів. Загалом, сутички із десятком агресорів стають звичним супроводом виступів групи «Годо». Але вчорашня була наймасштабнішою.

Можливо, глядачам не сподобалася провокативна афіша концерту, яка містила лого й гасло антирасистського ультраекстремістського руху: «На добраніч, біла гордосте!».

Побачивши свастики на стінах, арт-директор «Ляльки» викликав міліцію. Однак вона не зреагувала. Тим часом перед клубом-кафе розгорілося справжнє побоїще. Націоналісти кидали в натовп лівих радикалів перед входом до «Ляльки» каміння і скляні пляшки.

Серед аудиторії лівацького гігу не бракувало брестських та київських антифа. Серед них були зокрема шарпи (s.h.a.r.p. - представники екстремістського руху «Скінхеди проти расових упереджень»), панки тощо.

Лівоекстремістські гості із Бреста та Києва останнього блоку концерту вже не застали: їх чекала дорога додому. Для білорусів вона вилилася в нічну мандрівку автобусом із розбитими шибками.

http://observer.sd.org.ua/news.php?id=11397
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments